MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5522237
nr 552 2237
9 st, 6 + 3 st, Sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:33:24
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr